Radom, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Mechanik samochodowy rozne lokalizacje Francja

Francja

Stanowisko: Mechanik samochodowy ze znajomoscia jezyka francuskiego
Miejsce pracy: 51530 Pierry, 51430 Tinqueux, 77120 Coulommiers, 77483 Provins, 10100 Romilly,
Nr oferty: 02/29/WS/2017
Znajomość języka: komunikatywny/dobry francuski
Ilość wakatow: 5

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Dla naszego
Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Mechanik samochodowy ze znajomoscia jezyka francuskiego

Opis / Obowiązki:
- Diagnostyka usterek - głównie samochody francuskie;
-Podstawowy serwis - wymiana oleju, płynu hamulcowego, klocków oraz tarcz hamulcowych, wymiana/regeneracja alternatora, wymiana uszczelek;
- Wymiana rozrządu, sprzęgła, rozrusznika, wtrysków, wymiana/regeneracja turbo;
-Ogólna regeneracja, konserwacja silnika;

Wymagania:
-Doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Znajomość języka w stopniu komunikacyjnym/dobrym
- Wyksztalcenie kierunkowe mile widziane
- Dyspozycyjność, dbalosc o porzadek na stanowisku pracy

Oferta:
- Wynagrodzenie w wys. 1562 euro netto
- 39h/tygodniowo
- Zapewnione zakwaterowanie,
- Polską umowę o pracę tymczasową
- Opiekę koordynatora na miejscu oddelegowania
- Mozliwe nadgodziny+ praca w soboty (a w zamian do wybrania inny dzień w tygodniu wolny)

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:
kom. 519 685 142, 519 685 033 lub przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@corona-silesia.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).&#8221;

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w w znalezieniu odpowiedniej pracy za granicą.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 17 Lipiec, 2017  12:06

Identyfikator: 616167

Wyświetleń: 1213