Radom, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant telefoniczny

Legnica

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Zadania na stanowisku:
&#8226; pomoc klientom w czytaniu faktur, wyjaśnianiu rachunków - specjalizacja płatności
&#8226; informowaniu klientów o usługach operatora
&#8226; wstępne rozpatrywanie reklamacji
&#8226; oferowanie dodatkowych usług dostępnych dla klienta
&#8226; aktywacja/dezaktywacja usług na kontach klientów

Wymagania:
&#8226; swodoba w wypowiadaniu się
&#8226; umiejętność rozumienia potrzeb klienta zarówno zewnętrznego jak i wewnętrznego
&#8226; umiejętność skutecznego prowadzenia rozmów z klientami
&#8226; efektywność w realizacji postawionych celów
&#8226; chęć do poszerzania swojej wiedzy i kwalifikacji zawodowych w trakcie pracy
&#8226; umiejętność praktycznego posługiwania się komputerem

Gwarantujemy:
&#8226; stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
&#8226; pracę w systemie zmianowym
&#8226; pełny pakiet szkoleń, możliwości awansu i rozwoju w międzynarodowej firmie
&#8226; pracę w dynamicznym, zagranym i wspierającym się zespole
&#8226; dostęp do najnowocześniejszych technologii
&#8226; dobrą atmosferę pracy

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 25 Sierpien, 2015  11:32

Identyfikator: 559510

Wyświetleń: 2420