Radom, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. sprzedaży

Radom

Grupa ProfAs jest firmą doradczą, która świadczy usługi w szeroko rozumianej dziedzinie Human Resources. Istniejemy po to, aby wspierać tych, którzy chcą spełnić własne marzenia zawodowe a także po to, by służyć radą wszystkim, którzy chcą rozwijać swoją firmę. Wierzymy, że powodzenie wszelkich działań biznesowych ma swoje korzenie w nastawieniu, zaangażowaniu i kreatywności naszych pracowników a także w wiedzy i konkretnych umiejętnościach &#8211; wszystko to sprawia, że tworzymy dla Państwa najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.

Obecnie dla jednego z naszych klientów, firmy z branży przeciwpożarowej poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

SDSR/09/2013
Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska:
&#8226;Fachowa i sprawna obsługa mailowa i telefoniczna klientów w sklepie stacjonarnym
&#8226;Monitorowanie rynku, aktywne uczestniczenie w rozwijaniu działu sprzedaży i całej firmy
&#8226;Zaopatrzenie sklepu (zamawianie i przyjmowanie towaru na stan magazynowy)
&#8226;Poszukiwanie najlepszych cenowo i jakościowo dostawców sprzętu, urządzeń, produktów, materiałów ppoż.
&#8226;Dbanie o wizerunek firmy
&#8226;Prowadzenie kasy
&#8226;Opracowywanie operatów ppoż. zgodnie z obowiązującymi przepisami, ich aktualizacja, opracowanie planów ewakuacyjnych
&#8226;Pomoc innym pracownikom firmy w zakresie przepisów ppoż.
&#8226;Raportowanie
&#8226;Dbałość o odpowiednią rotację i płynność zapasów magazynowych

Wymagania:
&#8226;Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: inżynier SGSP, budownictwo)
&#8226;Doświadczenie w sprzedaży internetowej za pomocą sklepów internetowych i allegro
&#8226;Sprawna obsługa pakietu Office i ACad
&#8226;Mile widziane kursy i szkolenia w CNBOP, szkolenia z zakresu oddymiania, systemów sygnalizacji pożaru, biernej ochrony przeciwpożarowej
&#8226;Mile widziane doświadczenie w sprzedaży zabezpieczeń ppoż.
&#8226;Łatwość nawiązywania kontaktów
&#8226;Umiejętność pracy w zespole
&#8226;Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Nasz Klient oferuje:
&#8226;Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
&#8226;Dodatkowy system prowizyjny po okresie próbnym
&#8226;Bardzo dobre warunki pracy
&#8226;Szkolenia doskonalące

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
m.karczewska@profas.com.pl/
lub kontakt telefoniczny pod numerem: 22 533 62 83

Na dokumentach prosimy o zamieszczenie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 , ze zm.)&#8221;D

Ogłoszenie dodane: Sroda, 02 Pazdziernik, 2013  12:06

Identyfikator: 480875

Wyświetleń: 2677