Radom, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Psycholog, Pedagog

Radom

Towarzystwo ALTUM Programy Społeczno - Gospodarcze w związku z realizacją projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego poszukuje osoby na stanowisko : Job coach .

Biuro projektu mieści się w Radomiu.

Zakres obowiązków:

- pomoc uczestnikom projektu w znalezieniu pracy ,

- animacja grup,

- prowadzenie rozmów z uczestniczkami projektu,

- prowadzenie dokumentacji,

- organizacja spotkań

- przeprowadzanie ankiet ewaluacyjnych

Wymagania:

- wykształcenie wyższe psychologiczne lub pedagogiczne

- min. 3 lata doświadczenia zawodowego

- ukończenie szkolenia kierunkowe

- umiejętność pracy z ludźmi,

- dyspozycyjność

- bardzo dobra znajomość obsługi komputera

- umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę zlecenie

- wynagrodzenie ok. 1600 zł. netto

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego wraz
z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia 16.05.2011
na adres e-mail: jlech@altum.pl/

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 12 Maj, 2011  11:17

Identyfikator: 305553

Wyświetleń: 3688