Radom, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Ubezpieczeniowo Finansowy

Radom

Jest liderem rynku odszkodowań w Polsce. Celem firmy jest bycie największą i najlepszą firmą w Europie. W najbliższym czasie nastąpi przekształcenie w spółkę akcyjną i wejście na Giełdę Papierów Wartościowych, co przypieczętuje nie tylko naszą dominującą rolę na rynku polskim, ale przede wszystkim podkreśli jakość usług i znakomitą kondycję finansową firmy. Jesteśmy nagradzani tytułami i nagrodami: FAIR PLAY, FILANTROP ROKU. ZŁOTY FENIKS, SOLIDNA FIRMA. 10 % dochodów przeznaczane jest na cele charytatywne. W Wielkiej Orkiestrze Jurka Owsiaka wylicytowaliśmy w 2008r i 2009r Złotą Kartę NR1 za łączną kwotę 115.000 PLN wspierając tą wspaniałą formę pomocy dzieciom. Mamy własną kancelarię adwokacką, orzeczników medycznych, profesjonalny system szkoleń. W naszej Centrali pracuje blisko 50 osób obsługujących miesięcznie ponad 600 spraw odszkodowawczych. Finansujemy biura dla menadżerów, nagrody rzeczowe i atrakcyjne podróże dla najlepszych. Najlepsi współpracownicy stają się udziałowcami firmy. Ta rozwijająca się dopiero branża daje nie tylko olbrzymie możliwości zarabiania pieniędzy, ale też satysfakcję moralną z pomocy tym, którzy sami ucierpieli lub stracili kogoś bliskiego w wypadku.
Poszukujemy:
Agentów na terenie całego kraju
Zadania:
Agent dociera do poszkodowanych w wypadkach, podpisuje umowy i pełnomocnictwa z klientem oraz kompletuje dokumentację do sprawy odszkodowawczej.
Wymagania:
&#8226;Wykształcenie &#8211; minimum średnie
&#8226;Niekaralność i dobra opinia w środowisku
&#8226;Własny samochód lub inna możliwość niezależnego transportu
&#8226;Dostęp do Internetu i umiejętność korzystania
&#8226;Nastawienie na sukces i chęć poszerzania wiedzy
&#8226;Mile widziane osoby po 30 roku życia i z doświadczeniem w sprzedaży
Oferujemy:
&#8226;Profesjonalny system szkoleń
&#8226;Wysokie prowizje dla agentów zgodnie z warunkami umowy agencyjnej (nie wymagamy działalności gospodarczej)
&#8226;Możliwość awansu i finansowanie biur dla menadżerów
&#8226;Finansowanie w całości samochodów dla agentów i menadżerów (VW Polo, VW Passat, Mercedes klasa E)
&#8226;Nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy wsparciu firmy
Wszelkie pytanie zadawać na maila: biuro.rekrutacja.warszawa@(gmail).com , bądź telefonicznie: 509 69 69 67. Dziękuję.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 24 Sierpien, 2010  00:50

Identyfikator: 215923

Wyświetleń: 2354