Radom, Mazowieckie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Monter elewacji - Francja

Radom

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Agencja Po¶rednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984) poszukuje dla francuskiego kontrahenta do¶wiadczonych kandydatów na stanowisko:

MONTER ELEWACJI

Miejsce pracy: Francja
Nr oferty: 03/05/2015/FR
Ilo¶æ wolnych miejsc pracy (3 osoby)

Opis stanowiska:
&#8226; monta¿ elewacji we Francji,
&#8226; wykonywanie innych zadañ zleconych przez prze³o¿onego,

Wymagania:
&#8226; udokumentowane do¶wiadczenie w pracy przy elewacjach
we Francji min. 2 letnie.
&#8226; dok³adno¶æ, solidno¶æ, terminowo¶æ,
&#8226; wysoka motywacja ukierunkowana na realizacjê zadañ,
&#8226; bardzo dobra organizacja czasu pracy,
&#8226; mile widziana znajomo¶æ jêzyka francuskiego.

Oferujemy:
&#8226; stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy
o pracê tymczasow±,
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie,
&#8226; zakwaterowanie u pracodawcy,
&#8226; mo¿liwo¶æ dodatkowego ubezpieczenia NNW,
&#8226; pracê w ugruntowanej firmie,
&#8226; zdobycie cennego do¶wiadczenia zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przes³anie aplikacji CV na adres: praca@grhpolska.com zawieraj±cego zapis:

"Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustaw± z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

W temacie wiadomo¶ci prosimy wpisaæ nazwê stanowiska pracy.
Informujemy, ¿e skontaktujemy siê z wybranymi osobami.

Og³oszenie dodane: Poniedzialek, 26 Pazdziernik, 2015  11:07

Identyfikator: 565669

Wy¶wietleñ: 3334

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Monter M±¿ na zlecenie s³upsk Maz na zlecenie Slupsk www.maznazlecenie - slupsk.pl
  2. Monter Clik
  3. Monterxy,spawacze
  4. Monter Ruroci±gów
  5. Monter Anten Satelitarnych, i sieci LAN, WIFI, NET